پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

آغاز اولین دوره مدرسه کسب‌وکار فناورانه در استان اردبیل

آغاز اولین دوره مدرسه کسب‌وکار فناورانه در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از آغاز اولین دوره مدرسه کسب‌وکار فناورانه در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از آغاز اولین دوره مدرسه کسب‌وکار فناورانه در استان اردبیل خبر داد و گفت: این برنامه با حمایت و مساعدت سازمان فناوری اطلاعات ایران و با همکاری شتاب‌دهنده استانی جاویدان تحت عنوان مدرسه کسب‌وکار فناورانه هوگرپلاس از 15 شهریور تا 30 مهرماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی و در سطح ملی برگزار می‌شود.

 وی افزود: این رویداد با هدف آموزش، توانمندسازی، مهارت افزایی شرکت‌کنندگان و حمایت از دانشجویان، فارغ التحصیلان، تیم‌های نوپا، هسته‌های مراکز رشد و علاقه مندان به ایجاد و توسعه کسب‌وکار فناورانه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برنامه ریزی شده است.

رزمی گفت:  از نقاط عطف این برنامه، حضور مربیان سطح اول کشوری، مشاوران بومی و برگزاری سلسله نشست های مجازی انتقال تجربه است. آموزش‌ها در سه دسته مهارت‌های فردی، مهارت‌های کسب‌وکاری و مهارت‌های فناوری اطلاعات برگزار می‌شود. در این رویداد، 25 کارگاه آموزشی در حوزه توسعه کسب‌وکار و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد و با 60 ساعت کار عملی و منتورشیپ همراه خواهد بود.

بهروز رزمی گفت: از مزایای دیگر این دوره، بهره مندی 5 تیم از خدمات شتاب‌دهی شتاب‌دهنده جاویدان و اعطای گرنت 40 میلیون تومانی به تیم‌های برگزیده، جذب تیم‌های برتر در مرکز رشد دانشگاه محقق اردبیلی و جهاد دانشگاهی و امکان جذب سرمایه توسط شرکت‌های سرمایه‌گذار در روز داوری است.


۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۷:۳۲
تعداد بازدید : ۱۰۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید