پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

125 دفتر پیشخوان و ICT روستایی موفق به کسب رتبه یک شدند

125 دفتر پیشخوان و ICT روستایی موفق به کسب رتبه یک شدند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از کسب رتبه یک توسط 125 دفتر پیشخوان و ICT روستایی استان اردبیل در تازه‌ترین ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از کسب رتبه یک توسط 125 دفتر پیشخوان و ICT روستایی در تازه‌ترین ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد و گفت: 110 دفتر پیشخوان دولت و 15 دفتر ICT روستایی موفق به کسب رتبه یک در ارزیابی شش ماهه دوم سال 1399 شدند.

 وی افزود: در این ارزیابی، 78 دفتر پیشخوان دولت و 15 دفتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی موفق به کسب رتبه دو شدند. 5 دفتر پیشخوان دولت و 1 دفتر ICT نیز در رتبه سه قرار گرفتند.

رزمی گفت: با راه‌اندازی سامانه ارزیابی، رتبه‌بندی دفاتر به صورت الکترونیکی انجام شده و همه مراحل ارزیابی و رتبه‌بندی دفاتر در این سامانه برخط است و نیازی به خوداظهاری مکتوب نیست.

وی خاطر نشان کرد: فضای دفتر، تعداد پرسنل، مکان استقرار دفتر، میزان رضایتمندی مردم از خدمات براساس نتایج نظرسنجی، سابقه فعالیت دارنده پروانه و .... از شاخص های ارزیابی دفاتر بوده و دریافت وجوه مازاد بر هزینه خدمات ابلاغی از سوی رگولاتوری، جعل یا مخدوش کردن پرونده و مدارک تامین کنندگان خدمات، تغییر مکان و نشانی دفتر بدون موافقت اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مناطق، عدم وجود امکانات لازم برای ارایه خدمات به جانبازان، معلولان، سالمندان و ... از شاخص های دارای امتیاز منفی به شمار می رود.

رزمی تصریح کرد: با پیگیری همکاران و بازدید های مداوم، سعی در افزایش کیفیت خدمات رسانی به مردم شریف استان داریم.
۲۴ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶
تعداد بازدید : ۱۸۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید