پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

مبادله 291 هزار مرسوله پستی در سه ماهه نخست سال 1400

مبادله 291 هزار مرسوله پستی در سه ماهه نخست سال 1400
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از تبادل بیش از 291 هزار مرسوله پستی در سه ماهه نخست سال جاری از طریق اداره کل پست استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از انتقال بیش از 291 هزار مرسوله پستی در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد 1400 سرانه مرسوله در سطح استان 22 درصد بوده و در این مدت 291 هزار و 144 مرسوله در کل استان مبادله شده که در مقایسه با زمان مشابه سال 99، بیش از 12 هزار مرسوله افزایش یافته است.

وی با اشاره به آمار ترافیک مرسولات در شرکت ملی پست به تفکیک نوع سرویس گفت: با توجه به آمار تجمعی سه ماهه نخست سال جاری، بیشترین سهم ترافیک مرسولات پستی استان به ترافیک پیشتاز و پس از آن به ترافیک فروش اختصاص دارد که بیش از 81 درصد حجم ترافیک مرسولات را شامل می‌شود.

رزمی افزود: از کل مرسولات مبادله شده در سطح استان اردبیل می‌توان به تبادل 168 هزار مرسوله از طریق ترافیک پیشتاز، 68 هزار مرسوله از طریق ترافیک فروش، بیش از 13 هزار مرسوله ترافیک الکترونیکی و حدود 12 هزار از طریق ترافیک عادی اشاره کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در زمان همه گیری ویروس کرونا برای خرید و فروش کالا، 9 هزار و 158 مرسوله در بستر خرید و فروش اینترنتی از طریق اداره کل پست استان در سه ماهه نخست سال مبادله شده است.

۲۴ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۳۷
تعداد بازدید : ۱۱۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید