پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

ایجاد دو خط مستقیم پستی و کاهش زمان مبادلات در استان اردبیل

ایجاد دو خط مستقیم پستی و کاهش زمان مبادلات در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از راه‌اندازی دو خط مستقیم مبادلات پستی و کاهش زمان مبادله مرسولات پستی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از راه‌اندازی دو خط مستقیم مبادلات پستی و کاهش زمان مبادله مرسولات پستی خبر داد و گفت: یکی از اهداف مهم در مبادلات مرسولات پستی، تمرکززدائی مبادلات از تهران و ایجاد هاب‌های منطقه‌ای در سایر استان‌ها به منظور کاهش مدت زمان ارسال و توزیع سریع مرسولات است.

وی افزود: خط مبادله مستقیم اردبیل- تبریز به منظور ارسال مرسولات به مقصد استان های آذربایجان شرقی و غربی و 17 استان دیگر از طریق هاب تبریز راه اندازی شد و خط مبادله مستقیم اردبیل- رشت به منظور ارسال مرسولات به مقصد استان گیلان توسط اداره کل پست استان ایجاد شد که منجر به کاهش حداقل 24 ساعته در زمان توزیع مرسولات پیشتاز، سفارشی، بسته و امانات می شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در خصوص مجموع خطوط مستقیم مبادلاتی استان اردبیل با سایر استان‌ها گفت: در حال حاضر با راه اندازی دو خط مستقیم اردبیل- تبریز و اردبیل- رشت در کنار خط مستقیم اردبیل- تهران و خط هوائی اردبیل- تهران، مجموعا چهار خط بین استانی جهت مبادلات سریع وجود دارد.

رزمی تصریح کرد: خطوط درون استانی نیز از ابتدای سال جاری با استفاده از توان بخش خصوصی، تقویت شده و افزایش ظرفیت موجود از رسوب مرسولات شهرستان‌های تابعه در مرکز استان جلوگیری می کند.

۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۳۴
تعداد بازدید : ۱۷۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید