پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی هشت سایت ارتباطی روستایی در شهرستان انگوت استان اردبیل

آغاز عملیات اجرایی هشت سایت ارتباطی روستایی در شهرستان انگوت استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از ایجاد هشت سایت‌ ارتباطی و دسترسی 397 خانوار روستایی شهرستان انگوت به تلفن همراه و اینترنت سیار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از ایجاد هشت سایت‌ ارتباطی در شهرستان انگوت خبر داد و گفت: با تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های ارتباطی در این شهرستان، 397 خانوار روستایی از پوشش تلفن همراه و اینترنت سیار برخوردار می‌شوند.

وی تصریح کرد: از هشت سایت، یک سایت توسط اپراتور همراه اول با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در روستای قلیچ خانلو در بخش مرکزی شهرستان انگوت احداث می شود.

وی افزود: عملیات ایجاد و راه اندازی هفت سایت ارتباطی روستایی مجهز به فناوری نسل سوم و چهارم ارتباطی توسط شرکت «های‌وب» در دهستان‌های انگوت شرقی و غربی از بخش مرکزی این شهرستان آغاز شده و این سایت‌های جدید ارتباطی در روستاهای ولی بیگلو، دانیال، اسمعلی کندی، کورامالو، قشلاق عبا، ارزنق و چنار، و از محل اعتبارات طرح USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال تکمیل هستند.

۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۴۷
تعداد بازدید : ۱۷۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید