پرش به محتوای اصلی

 

جزییات خبر

با پایان بخش بانوان المپیاد ورزشی ارتباطات؛

شرکت ارتباطات زیرساخت به مقام نخست رسید

شرکت ارتباطات زیرساخت به مقام نخست رسید
(شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۰۴

در بخش بانوان المپیاد ورزشی ارتباطات، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان فناوری اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم مسابقات قرار گرفتند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان مسابقات المپیاد ارتباطات بخش بانوان، شرکت ارتباطات زیر ساخت مقام اول، سازمان فناوری اطلاعات مقام دوم و سازمان تنظیم مقررات در جایگاه سوم قرار گرفتند.

 حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه پیام در مراسم آیین اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان المپیاد ارتباطات در بخش بانوان با اشاره به توانمندی های بانوان ورزشکار، ارتقای سطح تندرستی آنان را از مهمترین اهداف برگزاری این مسابقات عنوان کرد و گفت: هدف از برگزاری المپیاد های ورزشی افزایش کارایی و بهره‌وری کارمندان بواسطه حضور در میادین ورزشی است چرا که در تجربیات قبلی ثابت شده است کارمندان ورزشکار و فعال در این رویدادها همواره در اجرای وظایف اداری موفق‌تر از دیگران بوده و بواسطه سلامت و تندرستی جسم بهره وری مطلوب تری داشته اند.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی نیز با اشاره به اینکه میزبانی این رویداد فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت های این استان است، گفت: سازمان ها و ادارات تابعه وزارت فناوری اطلاعات با تمام امکانات برای برگزاری این مسابقات تلاش کرده اند.

وی افزود: برگزاری این مسابقات در افزایش بهره وری مستمر کارکنان بسیار مفید است.

بر اساس این گزارش، بانوان ورزشکار خانواده ارتباطات رقابت خود را در رشته های ورزشی تیر اندازی؛ آمادگی جسمانی؛ بدمینتون، شنا و تنیس روی میز، به میزبانی استان آذربایجان شرقی برگزار کردند.
بر اساس اعلام روابط عمومی موسسه پیام اسامی برگزیدگان این مسابقات به شرح زیر است:

بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید