پرش به محتوای اصلی

جزییات خبر

مدیر عامل پست بانک ایران در خراسان رضوِی:

عملکرد پست بانک در تمام ابعاد شفاف است

عملکرد پست بانک در تمام  ابعاد شفاف است
(چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۰۹

مدیر عامل پست بانک ایران در سفر به استان خراسان رضوی، در جلسه شورای اداری پست بانک استان با بیان اینکه پست بانک، یک بانک بورسی است، گفت: خوشبختانه یکی از بانک هایی هستیم که عملکرد آن در تمامی ابعاد و شاخص های بانکی شفاف است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، بهزاد شیری در جلسه شورای اداری پست بانک استان خراسان رضوی که با حضور مدیران و کارشناسان شعب این استان برگزار شد، با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی این بانک، گفت:  در بحث احکام پرسنلی تلاش ها و پیگیری های لازم انجام شده است و این حق را برای تمامی پرسنل قائل هستیم که مطالبه گر باشند و اعتقاد من بر این است که  بهتر است حق و حقوق پرسنل هر چه زودتر پرداخت شود .

وی با تاکید بر اینکه همه کارکنان اگر طرح و یا پیشنهادی برای بهتر شدن معیشت همکاران دارند آن را مطرح کنند و ما از این پیشنهادات استقبال می کنیم، افزود: زمانی که اعلام می کنیم پست بانک ایران یک بانک دولتی است باید براساس ضوابط و مقررات آن گام برداریم و از این رو در مورد معیشت کارکنان هر طرحی در بانک های دولتی اجرا شود ما هم اقدام می کنیم و چنانچه همکاران تصور کردند پرداختی از سوی بانک نادیده گرفته شده است، اعلام کنند تا پیگیری شود .

مدیرعامل پست بانک ایران با اشاره به صدور مجوز فعالیت های بانکی از سوی بانک مرکزی برای باجه های پست بانک تصریح کرد: مسئولان باجه ها نه رقیب بلکه همکار و بازوان اجرایی ما در مناطق کم برخوردار و روستایی هستند و باید از ظرفیت آنان برای اعتلای اهداف بانک در جهت توسعه اقتصادی و حمایت از اقشار آسیب پذیر در این مناطق بیشترین بهره را ببریم.

وی با ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان خراسان رضوی گفت: در بحث عملکرد با خط کش توانمندی و توان سنجی ارزیابی های لازم انجام می شود و مطابق همه نهادها و موسسات اقتصادی و انتفاعی، هر کس بهتر عمل کند دریافتی بیشتری دارد.

مدیر عامل پست بانک ایران با اشاره به اینکه این بانک یک بانک بورسی است، گفت: خوشبختانه یکی از بانک هایی هستیم که عملکرد آن در تمامی ابعاد و شاخص های بانکی شفاف است.

در ادامه این جلسه، شیردل مدیرشعب استان خراسان رضوی، گزارشی از عملکرد شعب و باجه های استان در شاخص های مختلف بانکی ارائه کرد.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل پست بانک ایران، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را در سفر به مشهد با هدف افتتاح بزرگ‌ترین پارک تولید محتوا و بازدید از مرکز توسعه اقتصاد دیجیتال و واحد‌های فناور مستقر در شعبه مرکزی پست بانک همراهی کرد.

همچنین، شیری در این سفر از شعبه مرکزی مشهد و واحدهای ستادی مدیریت شعب استان بازدید و از نزدیک با همکاران گفت وگو و تبادل نظر کرد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید