جزییات خبر

فتاحی خطاب به کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت در سالگرد تأسیس شرکت

در میدان فراهم کردن زیر ساخت‌های ارتباطی از زمان شیوع کرونا سربلند بوده‌اید

(سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۲۷

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به مناسبت سالگرد تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت خطاب به کارکنان این شرکت با اشاره به مهیاکردن زیرساخت‌ها جهت تسهیل ارتباطات تأکید کرد: «از شیوع این ویروس منحوس در این میدان سربلند بوده‌اید.»

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حمید فتاحی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت به مناسبت ۱۴ مرداد، سالگرد تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت پیامی صادر کرد.
متن کامل پیام به این شرح است: فرارسیدن ۱۴ مردادماه سالروز تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت فرصت مغتنمی است برای قدرشناسی از همه همکاران پرتلاش و خستگی‌ناپذیر شرکت اعم از مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف و نیز از همه‌کسانی که برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی ماندگار و پایدار در کشور تلاش می‌کنند.
شیوع ویروس کرونا از سویی تهدیدها و پیامدهای تلخ و ناگواری به همراه داشته است و از سوی دیگر موجب گرایش چند برابری کاربران به فضای مجازی و خدمات الکترونیکی گردیده است ازاین‌رو مهیا نمودن زیرساخت‌های ارتباطی جهت تسهیل امور اقتصادی، آموزشی، اجتماعی و... مردم شریف کشورمان تلاش دوچندان شما همکاران عزیز را به همراه داشته و با لطف الهی در ۶ ماه گذشته از شیوع این ویروس منحوس در این میدان سربلند بوده‌اید.
در پایان اینجانب با گرامیداشت ۱۴ مرداد سالروز تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت و قدردانی از اقدامات ارزشمند همه همکاران در عرصه توسعه ارتباطات، از خداوند بلندمرتبه برای تمامی عزیزان توفیقات روزافزون آرزو می‌کنم.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید