جزییات خبر

برای توسعه روابط مشترک انجام شد؛

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و پست بانک

(دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹) ۲۰:۴۲

با هدف توسعه روابط بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و پست بانک و تعامل و همکاری هر چه بیشتر برای رونق تولید، تسهیل سرمایه گذاری، افزایش فرصت های شغلی و گسترش مراودات مالی، تفاهم نامه همکاری مشترک منعقد شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مطلق مدیرعامل منطقه ویژه پیام در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و پست بانک گفت: تعامل و همکاری فی مابین، در خصوص ارائه خدمات مالی و بانکی (ارزی و ریالی)، استفاده بهینه از ظرفیت های طرفین و تمرکز حساب های شرکت نزد پست بانک ایران موضوع این تفاهم نامه است.

وی افزود: اعطای تسهیلات به سرمایه گذاران در منطقه ویژه پیام، گشایش اعتبارات اسنادی و صدور انواع ضمانت نامه بانکی از دیگر مواردی است که در تفاهم نامه مشترک بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با پست بانک ایران قید شده است.

در ادامه بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران نیز در این نشست با اشاره به اعلام آمادگی این مجموعه برای مشارکت و اعطای تسهیلات به فعالان اقتصادی در پیام تصریح کرد: نظم و انضباطی که در منطقه وجود دارد ما را ترغیب می کند تا با فراغ بال بیشتری در پیام فعالیت کنیم.

وی افزود: تسریع، تسهیل در صادرات و توسعه آن از مهم ترین اهداف ایجاد مناطق ویژه است که این موضوع در منطقه ویژه اقتصادی پیام به خوبی محقق شده است.

شیری ادامه داد: وجود شرکت های بزرگ تولیدی در این منطقه که با وجود شرایط سخت و تحریم، فعال و در حال خدمات رسانی هستند موجب شده تا به ارائه تسهیلات به فعالان اقتصادی در پیام بیشتر علاقمند شویم.

مدیر عامل پست بانک ایران خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مجموعه پیام و پست بانک هر دو از زیر مجموعه وزارت ارتباطات هستند، فعالیت برای توسعه و تقویت بخش های مانند آی.تی و آی.سی.تی از چشم انداز و استراتژی های هر دو مجموعه است که موجب شده تا پست بانک تمایل بیشتری برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی پیام داشته باشد.

وی افزود: پست بانک این آمادگی را دارد که در حوزه های ماموریتی خود از جمله گمرک، مبادلات ارزی و صادرات به ارائه خدمات در پیام بپردازد.

در ادامه مدیرعامل پست بانک ایران از فاز چهارم به عنوان بزرگ ترین فاز منطقه ویژه اقتصادی و شرکت تولید کننده لوازم خانگی در پیام بازدید کرد.

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید