پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

روزانه 9 هزار مرسوله پستی در این استان مبادله می شود

روزانه 9 هزار مرسوله پستی در این استان مبادله می شود
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از تبادل 9 هزار مرسوله پستی در روز و افزایش 20 برابری ترافیک مرسولات در یک ماه اخیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اعلام این خبر گفت: مطابق با بازدید انجام شده از واحدهای مختلف اداره کل پست استان از جمله واحد توزیع و مبادلات، ترافیک مرسولات پستی از اول آذر ماه تاکنون به دلیل اعمال محدودیت های کرونایی در استان اردبیل، 20 برابر افزایش یافته است.

وی افزود: در 17 روز گذشته 60 هزار مرسوله صادره و 90 هزار مرسوله وارده در استان ثبت شده و به طور متوسط در هر روز 3 هزار و 500 مرسوله صادر و 5 هزار و 500 مرسوله پس از ورود توزیع شده که در مقایسه با سایر روزها و ماه ها، افزایش 20 برابری را در ترافیک مرسولات پستی استان رقم زده است.

رزمی با اشاره به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در دوران شیوع ویروس کرونا گفت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و ضدعفونی مستمر واحدها و مرسولات پستی، به طور کامل در اداره کل پست استان اردبیل انجام شده و شاهد زحمات ارزنده کارکنان پست در روزهای سخت کرونا در استان هستیم.

بهروز رزمی با اشاره به ارزیابی عملکرد واحدهای تابعه گفت: مطابق با بررسی شاخص های عملکردی پست در سطح کشور از جمله بررسی سه شاخص مهم درآمد، کیفیت و توزیع، کسب رتبه هفتم کشوری توسط اداره کل پست استان بیانگر زحمات کلیه همکاران در مجموعه پست اردبیل است و امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد رشد چند پله ای در رتبه پست استان باشیم.

۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶
تعداد بازدید : ۲۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید