پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

سومین انتخابات هیئت رئیسه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای آنلاین برگزار شد

سومین انتخابات هیئت رئیسه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای آنلاین برگزار شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از برگزاری سومین دوره انتخابات هیئت رئیسه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اردبیل با مشارکت یک هزار و 725 نفر از اعضای این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگزاری سومین دوره انتخابات هیئت رئیسه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خبر داد وگفت: انتخابات هیئت رئیسه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان با مشارکت یک هزار و 725 نفر از اعضای این سازمان به صورت آنلاین و با استفاده از تکنولوژی «بلاک چین» برگزار شد که هفت نفر به عنوان اعضای هیئت مدیره سازمان و دو نفر به عنوان بازرس سازمان به مدت سه سال انتخاب شدند.

وی افزود: در حال حاضر 55 شرکت و 38 فروشگاه، عضو نظام صنفی رایانه‌ای استان می‌باشند و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان دارای کمیته‌های فنی مختلف از جمله کمیته ملی استانداردهای ایزو، کمیته ارزشیابی مشاورین، کمیته فنی فناوری اطلاعات، کمیته پایش سرویسهای اطلاعاتی و کمیته دایرکتوری تجاری است. همچنین این سازمان دارای هفت کمیسیون تخصصی شامل کمیسیون نرم افزار، استاندارد و مقررات، امنیت و شبکه، آموزش و پژوهش، بازی های رایانه ای،  سلامت الکترونیک و افتا است.

رزمی در پایان با تاکید بر اینکه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان می‌تواند نقش مهم و موثری در توسعه صنعت فناوری اطلاعات استان داشته باشد، گفت: فعالان حقیقی و حقوقی حوزه فناوری اطلاعات استان باید با عضویت در سازمان نظام صنفی و مشارکت حداکثری در کمیته ها و کمیسیون های این سازمان، زمینه‌ی فعالیت در بازارهای ملی و بین المللی فاوا را فراهم نمایند.

۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲
تعداد بازدید : ۲۶۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید