پرش به محتوای اصلی

اخبار

پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات کم بهره به شرکت‌های نوپای استان اردبیل

پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات کم بهره به شرکت‌های نوپای استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات کم بهره به شرکت‌های نوپای استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: در راستای حمایت از طرح‌های توسعه‌ای شرکت‌های نوپای استان و به منظور اشتغال آفرینی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تسهیلات وجوه اداره شده تا سقف 150 میلیون تومان و با کارمزد 34/4 درصد به متقاضیان دارای طرح کسب و کار پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به توسعه اکوسیستم نوآفرینی در استان اردبیل طی چند سال اخیر، افزود: برای حمایت از توسعه کسب و کارهای نوپای فاوا، این تسهیلات با دوره بازپرداخت 36 ماه و احتساب 6 ماه دوره تنفس، در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

مدیرکل ICT استان ادامه داد: متقاضیان دریافت تسهیلات، ابتدا در سامانه ایران نوآفرین ثبت نام و کد نوآفرین دریافت کرده و سپس برنامه کسب و کار خود را بر اساس قالب مشخص شده در وب سایت اداره کل به نشانی https://ardebil.ict.gov.ir/fa/fava تهیه و در سامانه نوآفرین بارگذاری کنند. 

رزمی اضافه کرد: تمامی طرح‌های متقاضیان در کمیته استانی بررسی و جهت تایید نهایی و اقدامات آتی به کارگروه تخصصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی می‌شوند.

براساس این خبر و با توجه به شرایط خاص و مشکلات برخی از متقاضیان در استفاده از تسهیلات وجوه اداره شده،  شیوه‌نامه جدید اعطای تسهیلات از محل قرارداد عاملیت با صندوق کارآفرینی امید و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تهیه شده و جهت حمایت حداکثری از فعالان حوزه فاوا ابلاغ شده است.

۱۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۴۹
تعداد بازدید : ۲۳۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید