پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

رسیدگی به 19 پرونده تخلف دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی در استان اردبیل

رسیدگی به 19 پرونده تخلف دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از رسیدگی به 19 پرونده تخلف دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگزاری جلسه کارگروه استانی دفاتر پیشخوان و کمیته استانی نظارت بر ایفای تعهدات دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان و ICT روستایی خبر داد و گفت: 19 پرونده تخلف دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی در استان اردبیل بررسی و مطابق با آیین‌نامه‌ها و برابر قوانین، احکام مربوطه صادر شد.

مدیر کل ICT استان گفت: در جلسه مورد اشاره، مطابق با اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر خدمات پیشخوان دولت و بخش عمومی غیردولتی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی و بر اساس جدول تخلفات ابلاغی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تصمیم‌گیری شد.

رزمی با تاکید به برخورد قاطع با متخلفین، گفت: انتقال امتیاز دفتر بدون اخذ مجوز کارگروه، ارائه خدمت در مکانی نامناسب، اخذ وجوه اضافی در قبال ارائه خدمت به مشترکین و تغییر مکان و نشانی دفتر بدون تایید کارگروه، مواردی بودند که در این جلسه بررسی شدند و بر اساس جدول تخلفات ابلاغی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، دفاتر متخلف شامل جریمه، کسر امتیاز و ابطال پروانه شدند.

وی با تاکید به ساماندهی دفاتر پیشخوان در سطح استان، افزود: در جلسه کارگروه استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی، شرایط و نحوه مناسب‌سازی دفاتر برای معلولین، جانبازان و سالمندان و همچنین تعیین مشخصات مکانی دفاتر مطرح شد و اعضای کارگروه در خصوص ارائه مدارک و مستندات برای تعیین کاربری  مجاز و مساحت دفاتر تصمیم‌گیری کردند.
۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰
تعداد بازدید : ۴۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید