پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

روزانه 7000 مرسوله پستی در استان اردبیل جابجا می‌شود

روزانه 7000 مرسوله پستی در استان اردبیل جابجا می‌شود
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از جابجایی روزانه 7000 مرسوله پستی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از جابجایی 7000  مرسوله پستی در استان خبر داد و گفت: به طور میانگین، روزانه 7000 مرسوله پستی در سطح استان اردبیل جابجا می‌شود.

رزمی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در استان و افزایش ترافیک مرسولات پستی گفت: در شش ماه نخست سال، توزیع مرسولات پستی در استان 30 درصد افزایش یافته است و مجموع مرسوله های وارده و صادره به استان از یک میلیون مرسوله به یک میلیون 400 مرسوله رسیده است.

وی افزود: از 7000 مرسوله پستی که به صورت روزانه در استان جابجا می شود، بالغ بر 4000 مرسوله توسط پست در سطح استان توزیع می شود و 3000 مرسوله در باجه های پستی به مردم تحویل داده می شود.

رزمی با تاکید بر رعایت الزامات بهداشتی در دوران شیوع ویروس کرونا، گفت: تمام مرسولات وارده به استان، قبل از توزیع و تحویل، توسط اداره کل پست استان ضدعفونی شده و با اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی به دست همشهریان می‌رسد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با بیان اهمیت رسالت پست در حفظ سلامتی مردم در دوران همه‌گیری ویروس کرونا، گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های پست استان با برنامه ریزی مناسب ساماندهی شد تا در ارائه خدمات به مردم استان وقفه ایجاد نشود.
۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷
تعداد بازدید : ۳۳۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید