پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

22 روستای شهرستان بیله سوار از پوشش ارتباطی تلفن همراه بهره مند شدند

22 روستای شهرستان بیله سوار از پوشش ارتباطی تلفن همراه بهره مند شدند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از بهبود پوشش ارتباطی در شهرستان بیله سوار خبر داد و گفت: با افتتاح سایت ارتباطی روستای ولی ممیلو و ارتقای سایت ارتباطی روستای انجیرلو، 22 روستای این شهرستان نیز از پوشش ارتباطی تلفن همراه بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، مراسم بهره برداری از سایت ارتباطی روستای ولی ممیلو از توابع جعفرآباد شهرستان بیله سوار با حضور اهالی روستا، عباس جهانگیرزاده نماینده مردم پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی و حسن قبادی فرماندار شهرستان بیله‌سوار در محل سایت ارتباطی برگزار شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از بهره برداری و ارتقای دو سایت ارتباطی در روستاهای شهرستان بیله سوار با اعتباری بالغ بر 27 میلیارد ریال خبر داد و گفت: با افتتاح سایت ارتباطی روستای ولی ممیلو و ارتقای سایت ارتباطی روستای انجیرلو، 22 روستای این شهرستان نیز از پوشش ارتباطی تلفن همراه بهره مند شدند.

وی افزود: برای احداث سایت ارتباطی روستای ولی ممیلو مبلغ 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هزینه شده که منجر به تقویت پوشش در 15 قشلاق و روستای همسایه شده است.

رزمی با اشاره به ارتقای سایت ارتباطی روستای انجیرلو با هزینه ای بالغ بر هفت میلیارد ریال، ادامه داد: با ارتقای این سایت، هفت روستا و قشلاق همسایه نیز از پوشش تلفن همراه برخوردار شدند.

عباس جهانگیرزاده نماینده مردم شهرستان های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه ICT بر ارتقای سایت‌های نسل دوم به نسل سوم و چهارم تاکید کرد.

وی به توسعه ارتباطات در روستاهای محروم تاکید کرد و برقراری اینترنت پرسرعت در این مناطق را مصداق بارز عدالت ارتباطی و اجتماعی دانست.

۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱
تعداد بازدید : ۳۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید