پرش به محتوای اصلی

اخبار

همزمان با روز ملی روستا:

بهره برداری از سایت ارتباطی روستای دوست بیگلو شهرستان مشگین شهر

بهره برداری از سایت ارتباطی روستای دوست بیگلو شهرستان مشگین شهر
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، از ایجاد و راه اندازی سایت ارتباطی روستای دوست بیگلو شهرستان مشگین شهر با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، مراسم بهره برداری از سایت ارتباطی روستای دوست بیگلو از توابع بخش مرکزی شهرستان مشگین شهر با حضور اهالی روستا، محمود عباس زاده نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی و اکبر صمدی فرماندار مشگین شهر در محل روستا برگزار شد.

بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن تبریک روز ملی روستا و عشایر با اشاره به هزینه ۲۰ میلیارد ریالی برای ایجاد و بهره برداری این سایت از محل اعتبارات USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با بهره برداری از این سایت، پوشش تلفن همراه در روستای دوست بیگلو و روستاهای مجاور برقرار شده است.

محمود عباس زاده نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فعالان حوزه ICT را جهادگران ارتباطات دانست و بر توسعه ارتباطات در مناطق محروم و روستایی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار داریم افزود: با توسعه ارتباطات در مناطق محروم شاهد افزایش خرید و فروش اینترنتی، بانکداری الکترونیکی، آموزش مجازی و مهاجرت معکوس هستیم.

در پایان اکبر صمدی فرماندار مشگین شهر، ضمن تبریک روز روستا به روستاییان و عشایر غیور این شهرستان از توجه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات به توسعه ارتباطات در مسیرهای گردشگری شهرستان علی الخصوص منطقه گردشگری موییل قدردانی کرد.

۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۲
تعداد بازدید : ۳۱۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید