پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

بهبود 30 درصدی وضعیت رومینگ مرزی در شهرستان گرمی

بهبود 30 درصدی وضعیت رومینگ مرزی در شهرستان گرمی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از بهبود وضعیت رومینگ مرزی در شهرستان گرمی خبر داد و گفت: با تبدیل سیگنال‌های ضعیف اپراتورهای تلفن همراه به سیگنال‌های متوسط و قوی، بهبود 30 درصدی رومینگ مرزی شهرستان گرمی را شاهد هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از بهبود وضعیت رومینگ مرزی در شهرستان گرمی خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام شده، وضعیت سیگنال‌های ضعیف اپراتورهای همراه اول و ایرانسل نسبت به مدت مشابه در سال قبل، به ترتیب از 7 و 6 درصد به 5 و 4 درصد کاهش یافته که منجر به بهبود 30 درصدی رومینگ مرزی شهرستان گرمی شده است.

رزمی در خصوص وضعیت رومینگ مرزی این شهرستان گفت: وضعیت سیگنال‌های قوی اپراتورهای همراه اول و ایرانسل نسبت به مدت مشابه سال قبل، به ترتیب از 82 و 80 درصد به 85 درصد افزایش یافته است.

وی افزود: با پیگیری‌های این اداره کل و با همکاری اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه آذر، تبدیل سیگنال‌های ضعیف و متوسط به سیگنال قوی در سایر مناطق باقی‌مانده شهرستان گرمی برای بهبود کیفیت سیگنال‌ها و کاهش سیگنال‌های مزاحم، از برنامه‌های آتی این اداره کل در سال جاری است.

۷ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴
تعداد بازدید : ۲۳۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید