پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

موفقیت آمیز بودن 99 درصد رانژه‌ها در مخابرات منطقه اردبیل

موفقیت آمیز بودن 99 درصد رانژه‌ها در مخابرات منطقه اردبیل
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در ویدیو کنفرانس کارگروه کشوری رفع مشکلات کیفیت خدمات ADSL، از موفقیت آمیز بودن 99 درصد رانژه‌ها در مخابرات منطقه اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با ارائه گزارشی از وضعیت انجام رانژه بر اساس سامانه‌های XDSL PLUS گفت: از 2791 رانژه درخواستی در سطح استان طی سال جاری 2770 رانژه‌ی موفق انجام گرفته و میزان موفقیت‌آمیز بودن رانژه‌های استان، 99 درصد است.

بهروز رزمی در این جلسه که با حضور رضایی نیک، معاون امور استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، قره‌داغی مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف کننده، مدیران شرکت‌های FCP و مدیران ادارات کل استانی به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد، گفت: از ابتدای خرداد سال جاری تاکنون، 25 جلسه با شرکت‌های FCP استانی جهت بررسی مشکلات و کیفیت خدمات ADSL برگزار گردید که طی جلسات برگزار شده، مشکلات مربوط به انجام رانژه بررسی و نسبت به رفع کامل موانع و مشکلات اقدام شد.

در ادامه جلسه بهمن اسمعیل زاده مدیریت مخابرات منطقه اردبیل، گفت: بررسی بستر مخابراتی بر عهده مخابرات بوده و مخابرات اردبیل جهت برقراری اینترنت پرسرعت ثابت و انجام رانژه، همکاری لازم را با شرکت‌های FCP دارد تا میانگین زمان رانژه در استان به کمتر از 24 ساعت برسد.

رضایی نیک در پایان جلسه گفت: موارد اصلی مطرح شده در این جلسه را می­توان در سه بخش رفع مشکلات ADSL، تاخیر در رانژه و انباشت رانژه دسته‌­بندی کرد. بررسی تاخیر و انباشت رانژه بر عهده مخابرات منطقه و بررسی کیفیت خطوط جهت ارائه سرویس مناسب بر اساس فاصله مشترک از مراکز مخابراتی، بر عهده شرکت‌های FCP است.

۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۵
تعداد بازدید : ۲۷۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید