پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

پوشش تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در پل معلق هیر برقرار است

پوشش تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در پل معلق هیر برقرار است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به بهره برداری از دو سایت‌ ارتباطی جدید در روستاهای اینلو و شبلو و بهبود کیفیت پوشش همراه در منطقه، گفت: پوشش ارتباطی تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در منطقه گردشگری پل معلق هیر برقرار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ICT استان در جلسه شورای اداری بخش هیر که با حضور نمایندگان حوزه انتخابیه و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد گفت: با پیگیری‌های انجام شده در راستای تحقق مصوبات جلسات قبلی، پوشش ارتباطی تلفن همراه در منطقه گردشگری پل معلق هیر و روستاهای اینلو و شبلو برقرار شد.

وی افزود: از محل اعتبارات پروژه‌های USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دو سایت‌ ارتباطی روستاهای اینلو و شبلو به بهره‌برداری رسید و سایت ارتباطی روستاهای حفظ آباد، جیاوان و انیلو به تکنولوژی نسل سوم ارتقا یافت.

همچنین به دلیل اهمیت موضوع گردشگری در استان، دسترسی به اینترنت پرسرعت در روستای بودالالو و منطقه گردشگری پل معلق هیر فراهم شد.

رزمی اضافه کرد: ایجاد سایت‌های ارتباطی با تکنولوژی نسل سوم و چهارم در دو روستای گور قلعه و آهو قلعه توسط اپراتور ایرانسل، در برنامه توسعه سال جاری قرار دارد و سایت ارتباطی روستای دمدمه توسط اپراتور همراه اول در حال تکمیل می‌باشد.

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۱
تعداد بازدید : ۲۸۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید