پرش به محتوای اصلی

اخبار

از هفته ارتباطات تا هفته دولت:

بهره‌برداری از 8 پروژه خدمات اجباری دولت در استان اردبیل

بهره‌برداری از 8 پروژه خدمات اجباری دولت در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از بهره برداری و افتتاح 8 پروژه خدمات اجباری دولت با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از بهره‌برداری از 8 سایت ارتباطی شرکت ارتباطات سیار در روستاهای استان با هزینه 160 میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد و گفت: علاوه بر پروژه‌های آماده افتتاح در هفته دولت، 8 سایت ارتباطی در روستاهای شهرستان‌های اردبیل، خلخال، گرمی و بیله سوار از هفته ارتباطات تا آغاز هفته دولت به بهره‌برداری رسیده است.

رزمی با بیان اینکه توسعه ارتباطات در مناطق محروم و روستایی همواره از اولویت‌های اساسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است، گفت: توسعه ارتباطات در مناطق محروم موجب کاهش شکاف دیجیتال شده و اولین گام برای ارائه خدمات الکترونیک، بهبود اشتغال پایدار روستایی و اقتصاد دیجیتال می‌باشد.

در پایان وی افزود: اجرای پروژه‌های USO به همراه بهره‌برداری از پروژه‌های آماده افتتاح، بهبود و توسعه پوشش تلفن همراه و اینترنت پرسرعت روستایی را در اکثر نقاط استان نتیجه خواهد داد. 

۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۰۶
تعداد بازدید : ۲۵۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید