پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

تخصیص مودم و اینترنت رایگان به هیئت های مذهبی

تخصیص مودم و اینترنت رایگان به هیئت های مذهبی
بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از تخصیص مودم های رایگان به هیئت های معرفی شده از طرف سازمان تبلیغات اسلامی جهت تولید محتوا، پخش و نشر ویژه برنامه های مذهبی در محرم امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از تحویل مودم های رایگان به  هیئت های مذهبی معرفی شده از طرف سازمان تبلیغات اسلامی استان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه در ماه محرم امسال با شیوع کرونا در کشور برخی محدودیت ها در مراسم عزاداری سیدالشهداء (ع) همراه شده است، به همین منظور جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و قطع زنجیره انتقال این ویروس، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تمهیداتی اندیشیده است.

وی افزود: برای هیئت های مذهبی استان که از طرف سازمان تبلیغات اسلامی استان معرفی شده اند، توسط اپراتور ایرانسل مودم و اینترنت رایگان ارائه شده تا با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی، تولید محتوا، پخش و نشر برنامه های مذهبی به آسانی انجام شود و در دسترس عموم باشد.

مدیرکل ICT استان در ادامه ضمن معرفی اپلیکیشن « هیات آنلاین » اضافه کرد: این نرم افزار بستر پخش زنده برنامه های مذهبی را برای مخاطبان فراهم می کند و با توجه به شیوع بیماری کرونا، زمینه برپایی مراسم عزاداری در فضای مجازی فراهم است.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۳
تعداد بازدید : ۳۴۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید