پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت:

99.5 درصد مکالمه‌های اپراتورهای تلفن همراه موفقیت آمیز است

99.5 درصد مکالمه‌های اپراتورهای تلفن همراه موفقیت آمیز است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از وضعیت مطلوب مکالمات اپراتورهای تلفن همراه در سال جاری خبر داد و گفت: در سه ماهه نخست سال جاری 99.5 درصد مجموع مکالمات انجام شده در سطح استان، موفقیت‌آمیز بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی، مدیر کل ICT استان از وضعیت مطلوب کیفیت مکالمات اپراتورهای تلفن همراه در سه ماهه نخست سال 99 خبر داد و گفت: براساس گزارش منتشر شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سه ماهه نخست سال جاری، میزان مکالمات موفقیت‌آمیز شهری و روستایی همراه اول در استان به ترتیب 99.13 و 98.68 درصد است.

وی در ادامه افزود: میزان مکالمات موفقیت ­آمیز ایرانسل 99.77 درصد و میزان مکالمات موفقیت آمیز رایتل 99.63 درصد در سه ماهه نخست سال ثبت شده است.

مدیر کل ICT استان در پایان خاطر نشان کرد: میزان مکالمات موفق‌آمیز و کیفیت مکالمات اپراتورهای تلفن همراه، شاخص‌های کلیدی برای سنجش کیفیت خدمات ارائه شده توسط اپراتورها است و بررسی و پیگیری بهبود این شاخص‌ها به منظور کسب رضایت مشترکین استانی به صورت دوره‌ای توسط این اداره کل انجام می‌شود.

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷
تعداد بازدید : ۲۰۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید