پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

رسیدگی به 100 درصد شکایات مردمی از حوزه دفاتر پیشخوان

رسیدگی به 100 درصد شکایات مردمی از حوزه دفاتر پیشخوان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از پایان رسیدگی به 36 مورد شکایت مردمی در حوزه دفاتر پیشخوان از ابتدای سال 99 تاکنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به بررسی و رسیدگی 100 درصد شکایات و انتقادات مردم شریف استان از حوزه دفاتر پیشخوان گفت: در سال جاری 33 مورد شکایت مردمی در سامانه 195 و 3 مورد در سامانه رسیدگی به اعلامات و شکایات سازمان بازرسی کل کشور ثبت و رسیدگی شده است.

وی با اشاره به افزایش مراجعه‌کنندگان به دفاتر پیشخوان در ماه‌های فروردین و اردیبهشت، جهت ثبت نام تسهیلات حمایتی و انجام احراز هویت سامانه سجام، گفت: 50 درصد از شکایات ثبت شده از ابتدای سال تاکنون، در اردیبهشت ماه اتفاق افتاده است.

بهروز رزمی با تاکید بر اهمیت سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات مردمی در سامانه 195 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت:: این سامانه با هدف افزایش رضایت کاربران و رسیدگی به شکایات مردمی در حوزه‌های مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات شامل تلفن ثابت، تلفن همراه، اینترنت، خدمات پستی و دفاتر پیشخوان راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: پاسخگویی و حل مشکلات در سریعترین زمان ممکن، از طریق آدرس اینترنتی 195.cra.ir یا تماس با شماره 195 انجام می‌شود.

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵
تعداد بازدید : ۲۲۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید