پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

ثبت 25449 رکورد GNAF در شهرستان های گرمی و پارس آباد

ثبت 25449 رکورد GNAF در شهرستان های گرمی و پارس آباد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ضمن تشریح آخرین وضعیت اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی GNAF در شهرستان های تابعه از ثبت 25449 رکورد در شهرستان های گرمی و پارس آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ICT استان آخرین وضعیت اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی GNAF در استان را به تفکیک شهرستان های تابعه تشریح کرد.

وی با اشاره به انعقاد قرارداد اداره کل پست با شرکت آراد گشت آمایش و اجرای عملیات تعیین مختصات جغرافیایی کدهای پستی ده رقمی شهرستان های استان افزود: اجرای این پروژه هم اکنون از پیشرفت فیزیکی 72 و 55 درصدی به ترتیب در شهرستان های گرمی و پارس آباد برخوردار بوده و تا اواخر مهرماه سال جاری، انجام عملیات ژئوکدسازی در شهرستانهای خلخال و بیله سوار و شهر آبی بیگلو نیز به صورت کامل انجام می شود.

بهروز رزمی ضمن پیش بینی ثبت 65866 رکورد در شهرستان های استان در پروژه GNAF تا پایان مهرماه، از اجرای طرح بهنگام سازی اطلاعات در شهر ایردموسی و روستای ارباب کندی خبر داد و گفت: 1973 رکورد در این دو منطقه بهنگام سازی شده است.

در پایان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از پروژه اقتصاد مقاومتی GNAF به عنوان بستر تحقق دولت الکترونیک یاد کرد و با تقدیر و تشکر از مجموعه پست استان، خواستار اجرای دقیق این پروژه شد.

۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۴۶
تعداد بازدید : ۳۱۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید