پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

اتمام اتصال 802 مدرسه شهری به شبکه ملی اطلاعات

اتمام اتصال 802 مدرسه شهری به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، از اتمام موفقیت آمیز پروژه اتصال مدارس شهری به شبکه ملی اطلاعات در استان خبر داد و گفت: اتصال 802 مدرسه شهری به شبکه ملی اطلاعات به صورت دقیق و قبل از موعد مقرر به اتمام رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ICT استان با اشاره به تحقق 110 درصدی اتصال مدارس شهری به شبکه ملی اطلاعات گفت: 730 مدرسه شهری جهت اجرای این پروژه توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ابلاغ شد که با همت همکاران، عملیات اتصال 802 مدرسه شهری به شبکه ملی اطلاعات به پایان رسید.
وی ضمن تقدیر و تشکر از همه دستگاههای اجرایی و عوامل ذیربط در این پروژه، از این پروژه به عنوان دستاورد بزرگی در حوزه ارتباطات و تاثیر آن در توسعه عدالت آموزشی مناطق محروم یاد کرد.
بهروز رزمی ضمن تشریح روند اجرای این پروژه در مدارس روستایی افزود: اتصال 564 مدرسه روستایی به شبکه ملی اطلاعات از طریق اینترنت پرسرعت ADSL به اتمام رسیده و اتصال 416 مدرسه دیگر از طریق wifi و با همکاری شرکت های همراه اول، ایرانسل و Hiweb در حال اجرا است و به زودی و به فضل الهی و همت مجموعه ICT این پروژه به بهره برداری می رسد.
۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱
تعداد بازدید : ۳۹۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید