پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

رعایت الزامات کلی بهداشتی و اجتماعی در مقابله با کرونا

رعایت الزامات کلی بهداشتی و اجتماعی در مقابله با کرونا
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، از رعایت الزامات کلی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در واحدهای تابعه اداره کل و دفاتر پیشخوان دولت و همچنین درج پیام های هشداری در تمامی مکاتبات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از رعایت الزامات کلی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در واحدهای تابعه اداره کل و دفاتر پیشخوان دولت خبر داد.

وی افزود: مطابق با صورتجلسه ستاد مدیریت کرونای استان اردبیل به اداره کل پست استان، مدیریت امور شعب پست بانک، شرکت ارتباطات زیر ساخت و مخابرات منطقه ابلاغ شد تا ضمن درج پیام های هشداری در تمامی مکاتبات و قبوض اعم از چاپی و پیامکی، نسبت به طراحی بنر مربوطه اقدام و در ورودی ادارات نصب شود.

بر اساس این ابلاغیه در تمامی مکاتبات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، پیامهای هشداری از جمله: "حتما در هنگام خروج از منزل ماسک بزنید" درج و بنر ستاد مدیریت کنترل بیماری کرونا در ورودی ادارات تابعه نصب شد.

رزمی ادامه داد: رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط تمامی دفاتر پیشخوان دولت و ICT روستایی از آغاز شیوع ویروس کرونا در استان با جدیت پیگیری شده و به تمامی دفاتر پیشخوان دولت و ICT روستایی ابلاغ شده است.

مدیر کل ICT استان با اشاره به اینکه استان اردبیل در وضعیت هشدار قرار دارد، رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و اجرای طرح فاصله گذاری در دفاتر پیشخوان را امری ضروری دانست و گفت: دفاتر پیشخوان دولت با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نوبت دهی مناسب در ارائه خدمات از تجمع و ازدحام مردمی جلوگیری کنند.

بر اساس این ابلاغیه روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در یک اطلاع رسانی گروهی از تمامی دفاتر پیشخوان دولت استان خواست تا ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، پیام های هشداری اعلامی را در برگه A3 چاپ کرده و در ورودی دفاتر نصب کنند.

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۳
تعداد بازدید : ۳۴۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید