پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

اتمام اتصال مدارس استان به شبکه ملی اطلاعات از طریق اینترنت پرسرعت ADSL

اتمام اتصال مدارس استان به شبکه ملی اطلاعات از طریق اینترنت پرسرعت ADSL
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در حاشیه جلسه ویدیو کنفرانس با حضور مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها خبر داد: اتصال مدارس استان از طریق اینترنت پرسرعت ADSL به شبکه ملی اطلاعات به اتمام رسیده و به زودی عملیات اجرایی اتصال سایر مدارس توسط شرکت های_وب آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی، مدیر کل ICT استان اردبیل در حاشیه جلسه ویدیو کنفرانسی که با حضور مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ها با محوریت اجرا و تکمیل طرح هوشمندسازی مدارس برگزار گردید، ضمن اشاره بر لزوم همکاری اداره کل ICT استان، اداره کل آموزش و پرورش و سایر ارگان های مرتبط با پروژه هوشمندسازی مدارس، خبر داد: تاکنون اتصال 462 مدرسه روستایی و 586 مدرسه شهری به شبکه ملی اطلاعات از طریق اینترنت پرسرعت ADSL به اتمام رسیده و اکنون عملیات اجرایی اتصال 381 مدرسه روستایی از طریق شرکت های_وب آغاز شده است.

بهروز رزمی در ادامه بیان کرد: با تعامل و همکاری مطلوب بین این اداره کل و مخابرات منطقه، مودم های مورد نیاز برای تکمیل طرح اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات به صورت رایگان در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد.

این جلسه با حضور مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، مدیر کل دفتر هماهنگی امور استان ها و همچنین مدیر کل دفتر بررسی های اقتصادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سایر مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها از طریق کنفرانس ویدئویی برگزار شد.

در این جلسه مهرداد ترابیان، مدیرکل هماهنگی امور استان ها بر پیگیری مدیران برای حل مشکلات موجود در خصوص اجرای کامل پروژه اتصال مدارس کشور به شبکه ملی اطلاعات تاکید کرد.

۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷
تعداد بازدید : ۳۶۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید