پرش به محتوای اصلی

اخبار

امام جمعه شهرستان نیر:

رشد قابل توجه وضعیت ارتباطات در شهرستان نیر

رشد قابل توجه وضعیت ارتباطات در شهرستان نیر
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با امام جمعه شهرستان نیر دیدار و اقدامات و برنامه های اداره کل در شهرستان نیر را تشریح کرد و ادامه داد: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت های نوپا و فارغ التحصیلان دانشگاهی مرتبط با حوزه ICT حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در دیدار با امام جمعه شهرستان نیر ضمن ارائه گزارش عملکرد اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، برنامه های آتی این اداره کل در شهرستان نیر را تشریح کرد.

بهروز رزمی با اشاره به توسعه وضعیت ارتباطی و پوشش تلفن همراه در شهرستان نیر گفت: با نصب و تجهیز 9 سایت اپراتورهای تلفن همراه و ارتقا 1 سایت روستایی به تکنولوژی نسل سوم و چهارم، 79 روستا از پوشش تلفن همراه و 35 روستا از اینترنت پرسرعت بهره مند شده است و وی با بیان اینکه براساس برنامه توسعه ششم و تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اتصال مدارس و روستاهای کشور به شبکه ملی اطلاعات جز اولویت ها و برنامه های اصلی وزارتخانه است، افزود: تعداد 36 مدرسه روستایی و شهری در این شهرستان از محل اعتبارات طرح USO  به شبکه ملی اطلاعات متصل می شود.

مدیرکل ICT استان ادامه داد: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از شرکت های نوپا و فارغ التحصیلان دانشگاهی مرتبط با حوزه ICT حمایت می کند.

حجت الاسلام نعمتی، امام جمعه شهرستان نیر ضمن تقدیر و تشکر از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: وضعیت ارتباطات نسبت به چندسال گذشته رشد قابل توجهی داشته و به وضوح می توان مشاهده کرد.

وی ضمن اشاره به اهمیت توسعه ارتباطات و کاربرد آن در همه حوزه های اجتماعی، خواستار توسعه شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در برخی از روستاهای شهرستان شد و بر پایش کیفیت دسترسی به اینترنت در سطح شهرستان نیر تاکید کرد.

۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲
تعداد بازدید : ۲۹۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید