پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

توسعه اقتصاد دیجیتال، راهبردی در برابر تهدیدها و تحریم ها

توسعه اقتصاد دیجیتال، راهبردی در برابر تهدیدها و تحریم ها
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد: در راستای توانمندسازی استعدادهای بخش خصوصی و با هدف برطرف نمودن نیاز فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال بسته حمایتی 500 میلیون ریالی به شرکت های نوپا عضو سامانه ایران نوآفرین ارائه می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات از بسته حمایتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شرکت های عضو سامانه نوآفرین خبر داد و گفت: در طرح ایران نوآفرین به شرکت های عضو این سامانه بسته حمایتی 50 میلیون تومانی تعلق می گیرد.

وی با اشاره به ثبت نام 44 متقاضی از استان اردبیل در این طرح، افزود: در حال حاضر 28 شرکت نوپا، 2 شرکت بزرگ رشد یافته، 3 مرکز رشد و شتاب دهنده، 5 تیم نوپا و سایر ثبت نام کنندگان، از علاقمندان حوزه فاوا، سرمایه گذار و ارائه دهنده فضای کار اشتراکی می باشند.

رزمی ادامه داد: طرح نوآفرین در راستای توانمندسازی استعدادهای بخش خصوصی و با هدف برطرف نمودن نیاز فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال و همچنین مقاومت در برابر تهدیدها و تحریم های ظالمانه در حال اجرا می باشد.

مدیرکل ICT استان با بیان اینکه خودکفایی در زیرساخت های خدمات ابری و ارائه خدمات ابری رایگان و ارزان برای شرکت های نوپا و استارتاپ ها بخشی از این بسته حمایتی می باشد، تصریح کرد: این بسته شامل خدماتی در راستای رفع نیازهای تبلیغاتی، مشاوره، بازاریابی، امنیت اطلاعات و سایر حوزه های مورد نیاز شرکت ها و استارتاپ ها می باشد که تا سقف 50 میلیون تومان به متقاضیان ارائه خواهد شد و علاقمندان به بهره مندی از امکانات این طرح می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس irannoafarin.ir مراجعه کنند.

۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴
تعداد بازدید : ۳۰۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید