پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

ثبت نام بیش از 13 هزار سیمکارت رایگان وام یک میلیونی در استان اردبیل

ثبت نام بیش از 13 هزار سیمکارت رایگان وام یک میلیونی در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مجموعه ICT استان از ثبت نام، توزیع و احراز هویت بیش از 13 هزار فقره سیمکارت رایگان اپراتورهای تلفن همراه در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ICT استان از افزایش ترافیک مرسولات پستی در استان اردبیل خبر داد و گفت: در سه ماهه اخیر نسبت به مدت مشابه سال قبل، ترافیک مرسولات وارده به استان 20 درصد و ترافیک مرسولات صادره از استان 27 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به توزیع سیمکارت رایگان به سرپرستان خانوار در دوره شیوع بیماری کرونا جهت ثبت نام وام یک میلیون تومانی افزود: با توجه به شرایط کرونایی و در راستای کمک به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و تسهیل شرایط دریافت سیم‌کارت برای متقاضیان، 13420 فقره سیمکارت رایگان در مدت 25 روز، در استان اردبیل همزمان با سراسر کشور از طریق سایت ها اینترنتی اپراتورهای تلفن همراه ثبت نام و توسط شبکه پستی بین سرپرستان خانوار توزیع و احراز هویت گردید.

مدیرکل فاوای استان اضافه کرد: اداره کل پست از جمله نهاد‌های خدمات رسانی است که با سه طیف کارمندان باجه قبول، نامه رسان‌ها و مشتریان مواجه بوده و ملزم به انجام اقدامات لازم برای حفظ سلامت این سه گروه است.

بهروز رزمی با بیان اینکه پروتکل های بهداشتی از جمله ضدعفونی مرسولات پستی در باجه های پستی استان به صورت کامل رعایت شده است، ادامه داد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا، 19789 مرسوله خرید اینترنتی در استان اردبیل توزیع شده و گرایش مردم نسبت به خرید غیرحضوری و اینترنتی افزایش یافته است.

۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰
تعداد بازدید : ۲۵۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید