پرش به محتوای اصلی

اخبار

در جلسه عفاف و حجاب اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل مطرح شد:

نشاط شاغلین ICT در گرو همراهی و نشاط بانوان در خانواده است

نشاط شاغلین ICT در گرو همراهی و نشاط بانوان در خانواده است
اولین جلسه حجاب و عفاف با حضور نمایندگان بانوان زیرمجموعه اداره کل ICT استان در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، به منظور هماهنگی، تعامل و برنامه ریزی یکساله در حوزه بانوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، اولین جلسه حجاب و عفاف با حضور نمایندگان بانوان زیرمجموعه اداره کل ICT استان در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور هماهنگی، تعامل و برنامه ریزی یکساله مجموعه ICT در حوزه بانوان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه امام جماعت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان سخنان مقام معظم رهبری، ائمه اطهار و آیاتی چند از کلام الله مجید بر اهمیت عفاف و حجاب تاکید کرد.

نماینده اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از حضور بانوان مجموعه ICT در این جلسه، خواستار ارائه برنامه های پیشنهادی به صورت مستند و منسجم شد و گفت: توجه به ترویج و تبیین عفاف و حجاب یکی از اولویت های اصلی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

در ادامه این نشست، اعضای حاضر در جلسه پیشنهادات، درخواست ها و انتقادات خود را بیان کرده و شادابی بانوان را عنصری اجتناب ناپذیر برای نشاط فرزندان، خانواده و جامعه دانستند.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۳۶
تعداد بازدید : ۲۶۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید