اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

هدف از توسعه دفاتر پیشخوان دولت، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات مطلوب به مردم است

هدف از توسعه دفاتر پیشخوان دولت، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات مطلوب به مردم است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از صدور مجوز تاسیس و فعالیت دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی پس از وقفه ای 9 ساله در استان خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ICT و رئیس کارگروه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی استان با اعلام خبر صدور اولین مجوز جدید تاسیس دفتر پیشخوان دولت در استان اردبیل گفت: پس از  واگذاری دبیرخانه دفاتر پیشخوان دولت به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و اجرای بخش نامه ها و قوانین جدید مربوط به تشکیل کارگروه استانی دفاتر پیش خوان دولت توسط اداره کل استان پس از وقفه ای 9 ساله در تخصیص مجوز جدید دفاتر پیشخوان، تعداد 8 مجوز تاسیس دفتر پیشخوان دولت در استان صادر شده است و تعداد 6 دفتر پیشخوان در شرف اخذ مجوز می باشد.

وی با اشاره به تعداد دفاتر پیشخوان جدید ایجاد شده در شهرستانهای استان گفت: در هرکدام از شهرستانهای اردبیل و مشگین شهر تعداد 2 مجوز جدید و در شهرستان های پارس آباد، گرمی، نمین و نیر هر کدام یک مجوز جدید تاسیس دفتر پیشخوان صادر شده است .

 مدیر کل فاوای استان اردبیل با اشاره به دفاتر پیشخوان در شرف اخذ مجوز گفت: تعداد 4 دفتر پیشخوان در استان با توجه به تکمیل مدارک و تایید نهایی در شرف اخذ مجوز قرار دارند این مجوز در راستای توسعه دولت الکترونیک و ارائه خدمات به صورت الکترونیک به مردم صادر شده است.

رزمی تصریح کرد: این مجوزها در راستای توسعه دولت الکترونیک و ارائه خدمات به صورت الکترونیک به مردم صادر شده و هدف از توسعه دفاتر پیشخوان دولت، تسهیل در ارائه خدمات مطلوب تر به مردم است و باید تلاش شود این دفاتر خدمات متنوع و مطلوبی را به مردم ارائه دهند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به شروع فعالیت دفاتر پیشخوان اظهار کرد: امیدواریم با همکاری دستگاه های خدمت رسان و برون سپاری خدمات به دفاتر پیشخوان شاهد توسعه دولت الکترونیک استان و سهولت ارائه به خدمات مردم باشیم.

بهروز رزمی با اشاره به تعداد دفاتر پیشخوان فعال در استان اردبیل گفت: در حال حاضر 150 دفتر پیشخوان در سطح استان فعال بوده  و به ارائه خدمات الکترونیکی به هم استانیهای عزیز مشغول می باشند.

۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۰۱
تعداد بازدید : ۹۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید