اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

ثبت موفقیت آمیز 286387 رکورد در اجرای پروژه GNAF

ثبت موفقیت آمیز 286387 رکورد در اجرای پروژه GNAF
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به پیشرفت 65 درصدی پروژه GNAF در استان اردبیل گفت: اجرای پروژه GNAF گامی مهم در جهت تحقق دولت الکترونیکی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در حاشیه جلسه بررسی عملکرد ادارات تابعه وزارت ICT در استان با اشاره به اجرای پروژه  GNAF  که با تحقق آن شاهد استاندارد سازی آدرس های اماکن خواهیم بود، گفت : با تلاش همکاران اداره کل پست درحال حاضر بالغ بر 188371 رکورد شهری و 98016 رکورد روستایی در سطح استان جهت تکمیل اطلاعات بهنگام سازی شده با هدف اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی و مکان محورGNAF  ثبت گردیده است.

وی تهیه نقشه های شهری و روستایی را مهمترین نیاز در اجرای  GNAF برشمرد و افزود:  تعداد اماکن مسکونی شهری بالغ بر 286290 و تعداد اماکن مسکونی روستایی 158114رکورد است و  با اجرای این طرح همه دستگاهها از یک بانک اطلاعاتی نشانی استفاده می نمایند که این امر نقش مهمی در سرعت بخشیدن به ارائه خدمات و ارتقای کیفیت خدمات به ویژه در زمان حوادث غیرمترقبه و مدیریت بحران خواهد داشت.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ادامه داد: با اجرای طرح نشانی استاندارد مکانی ملی (GNAF) گامی مهم در جهت تحقق دولت الکترونیک برداشته می شود.

رزمی ضمن اشاره به لزوم ارتقای کیفیت خدمات پستی به روستائیان ادامه داد: خدمات پستی مناطق روستایی استان اردبیل در 226 دفتر ICT و 39 نمایندگی پستی روستایی در حال انجام است و ارتقای کیفیت خدمات در مناطق محروم در اولویت قرار دارد.

 

۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۷
تعداد بازدید : ۷۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید