اخبار

همزمان با هفته ملی پژوهش و فناوری؛

بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل افتتاح شد

بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل افتتاح شد
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان درمحل دانشگاه محقق اردبیلی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، یعثوب نژادمحمد معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: آخرین  دستاوردهای پژوهشی، فناورانه واحدهای پارک علم و فناوری، مراکز رشد، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های دانش بنیان و برخی واحدهای تولیدی و صنعتی در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری نمایشگاه شناخت پتانسیل های پژوهشی استان است ،‌افزود: برپایی این نمایشگاه فرصت خوبی است که بتوانیم مشکلات واحدهای فناور را رفع و دستگاه های اجرایی، مراکز دانشگاهی و واحدهای فناور پژوهش ها و آخرین دستاوردهای خود را ارائه دهند.

براساس این گزارش نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازاراستان اردبیل از 17 تا 21 آذرماه از ساعت 9 الی ۱۷ بعداز ظهر در دانشگاه محقق اردبیلی با حضور ۲۰ غرفه دستگاههای اجرایی استان، ۱۶ شرکت دانش بنیان ، ۴۰ واحد فناور و ۳۵ استارت آپ برای بازدید عموم دایر می باشد.

۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰
تعداد بازدید : ۸۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید