اخبار

عضو هیات مدیره شرکت ملی پست ایران:

توسعه خدمات دولت الکترونیکی و تجارت الکترونیکی رسالت جدید شرکت پست است

توسعه خدمات دولت الکترونیکی و تجارت الکترونیکی رسالت جدید شرکت پست است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل پست استان اردبیل با اشاره به ارتقاء تنوع خدمات پستی در استان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده خدمات پستی بر بستر دولت الکترونیکی توسعه می یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، محمدرضا قادری عضو هیات مدیره شرکت ملی پست ایران در مراسم  تودیع و معارفه مدیرکل پست استان اردبیل وظایف شرکت پست را به عنوان مجموعه خدمت رسان در برطرف کردن نیازمندی های مردم مهم دانسته وگفت: افزایش تنوع سرویس های خدماتی، رشد منطبق با فناوری های نوین و ایجاد راهکارهای مناسب جهت افزایش گردش مالی از جمله برنامه های پیش روی این شرکت است.

وی شرکت پست را حامی تعاملات مالی بین تولید کنندگان وصادر کنندگان و در گرو افزایش خدمات عنوان کرد و گفت: برای اینکه پست بتواند بهتر از گذشته و بصورت الکترونیکی تعامل با کسب وکارها داشته و محصولات آنها را جابجا کند، طرحی تحت عنوان ستاب یا  سکوی تجارت الکترونیک پست کشور تعریف شده است.

در ادامه ندایی معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل نیز از امضای تفاهم نامه همکاری بین دستگاه های اجرایی استان وشرکت پست خبرداد و گفت: تمامی خدمات اداری و استعلام های سازمانی در قالب خدمات دولت الکترونیک با همکاری شرکت پست به صورت پایلوت از استان اردبیل آغاز خواهد شد.

بهروز رزمی نیز در این مراسم با تاکید بر هماهنگی و تعامل سازنده ادارات و دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات در استان با بیان اینکه خانواده ICT استان با تمام توان در راستای اجرای اهداف وزارت متبوع در استان و توسعه زیرساخت های ارتباطی گام برمی دارد گفت: حفظ اخلاق حرفه ای و نظم سازمانی لازمه پیشرفت و توسعه در هر حوزه ای است.

وی ادامه داد: مدیران مجموعه های تابعه وزارت در استان باید در کنار سعی برای توسعه شاخص های حوزه های مربوطه برای رشد و تعالی اخلاق اسلامی و حرفه ای در بین کارکنان تلاش کنند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن تقدیر از زحمات مدیرکل سابق پست استان اردبیل گفت: در سال های گذشته ارتقاء سطح و تنوع خدمات نوین پستی در استان رشد خوبی داشته است که امیدواریم با مدیریت جدید این پیشرفت همچنان ادامه داشته باشد.

رزمی افزود: در کنار توسعه خدمات فیزیکی در پست، خدمات بر بستر دولت الکترونیکی نیز در استان توسعه یافته است و با برنامه ریزی های صورت گرفته این خدمات روز به روز افزایش خواهد یافت.

بهروز رزمی با اشاره به اهمیت توجه به اقتصاد مقاومتی، اجرای برنامه های مرتبط با این حوزه گفت: مجموعه ICT استان نیز با اجرای پروژه هایی در قالب اقتصاد مقاومتی سهم بسزایی در این حوزه داشته است و با اجرای پروژه هایی از قبیل پروژه GNAF در استان توانسته است گام مهمی در تحقق این شعار داشته باشد بطوریکه تا کنون ۵۶۰۰۰ مورد از پروژه های اقتصاد مقاومتی GNAF انجام شده است و در شهرستان های اردبیل، مشگین شهر و نمین اجرای این پروژه به اتمام رسیده است.

بر اساس این گزارش مراسم  تودیع و معارفه مدیرکل پست استان اردبیل با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل، عضو هیات مدیره شرکت ملی پست، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و مسئولین استانی برگزار شد و آقای محمد جوادی شیخ احمد به عنوان مدیر کل جدید پست استان منصوب و از زحمات آقای علی امدادی مدیر کل سابق قدردانی شد.

۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۳۰
تعداد بازدید : ۱۰۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید