پرش به محتوای اصلی

اخبار

تقدیر دکتر ملکی از عملکرد وزارت ارتباطات در استان اردبیل

تقدیر دکتر ملکی از عملکرد وزارت ارتباطات در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به اهداف پروژه های توسعه ای وزارت ارتباطات در بخش USO، این پروژه را به عنوان پایدار کننده وضعیت ارتباطی خواند و گفت: از ۱۷ سایت ارتباطی جدید تلفن همراه که برای شهرستان مشگین شهر تخصیص داده شده است عملیات اجرایی ۸ سایت تلفن همراه آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ICT استان در جلسه بررسی پروژه هاى توسعه ای بخش USO شهرستان مشگین شهر با تشریح اهداف پروژه های توسعه ای وزارت ارتباطات در بخش USO، این پروژه را به عنوان پایدار کننده وضعیت ارتباطی منطقه خواند و گفت: با رایزنی هایی که با وزارت متبوع در خصوص برقراری پوشش تلفن همراه در مناطق کم برخوردار صورت گرفت مجوز ایجاد ۱۷ سایت ارتباطی جدید تلفن همراه اخذ شد که از این تعداد عملیات اجرایی ۸ سایت تلفن همراه آغاز شده است.

 وی مبنای انتخاب محل های سایت های ارتباطی جدید را عواملی چون رومینگ، پوشش جاده های اصلی و تعداد خانوار عنوان کرد و گفت: با تلاش هایی که توسط تیم های فنی در زمینه پایش وضعیت ارتباطی روستاهای بالای ۲۰ خانوار، مناطق گردشگری، رومینگ و جاده های شهرستان مشگین شهر انجام گرفت وضعیت ارتباطی این نقاط به صورت دقیق آشکار شد و مکان یابی دقیق محل های نصب سایت های ارتباطی جدید از طریق پارامترهای استخراج شده از طرح پایش انجام گرفت.

در ادامه ولی ملکی نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تحسین اقدامات انجام شده وزارت ارتباطات جهت ایجاد پوشش تلفن همراه در مناطق گردشگری و روستاهای شهرستان مشگین شهر گفت: جا دارد از تلاش های مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرکل ایشان در استان که نگاه ویژه ای به بحث ایجاد و توسعه پوشش تلفن همراه دارند تقدیر وتشکر ویژه کنیم.

وی افزود: وضعیت ارتباطی منطقه وارد تحولات جدید و خوشایندی شده است که امیدواریم با ایجاد این تعداد سایت تلفن همراه استفاده از امکانات و خدمات ارتباطی برای همه اقشار منطقه محقق شود.

در ادامه اکبرصمدی فرماندار شهرستان نیز انجام پایش وضعیت ارتباطی و ایجاد سایت های جدید را نشان از محرومیت زدایی توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه خوانده و این اقدامات را باعث تحول وضعیت ارتباطی منطقه خواند.

بر اساس این گزارش جلسه بررسی پروژه هاى توسعه ای بخش USO شهرستان مشگین شهر با حضور نماینده مردم مشگین شهر ، فرماندار این شهرستان و مدیرکل ICT استان اردبیل در محل فرمانداری مشگین شهر برگزار شد.

۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰
تعداد بازدید : ۴۴۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید