پرش به محتوای اصلی

اخبار

مشاور امور زنان و خانواده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات:

کارنامه بانوان فعال حوزه ICT در استان اردبیل بسیار درخشان است

کارنامه بانوان فعال حوزه ICT در استان اردبیل بسیار درخشان است
مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور زنان و خانواده در دیدار با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل با بیان لزوم توجه ویژه به جایگاه زنان در جامعه گفت: حمایت از بانوان توانمند و متخصص در تمامی عرصه ها بخصوص در عرصه ICT باید بیش از پیش در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، حانیه سامعی مشاور امور زنان و خانواده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل که با حضور بهروز رزمی مدیر کل ICT استان صورت گرفت با اشاره به کارنامه درخشان بانوان فعال حوزه ICT در استان اردبیل گفت: بانوان اردبیلی بسیار فعال و توانمندند و اقدامات ارزشمندی که با مدیریت اداره کل ICT در حوزه فناوری انجام داده اند که شایسته تحسین است.

سامعی با اشاره به اینکه حمایت از بانوان توانمند و متخصص همه حوزه ها باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: باید تلاش شود تا تبعیض جنسیتی در بازار کار رفع شود.

وی ادامه داد: حمایت صحیح و مطلوب از بانوان باور غلط تبعیض و تفاوت را برطرف می کند تا همه بتوانند به هر نوعی باعث پیشرفت و بالندگی کشور شوند و در توسعه ایران اسلامی نقش آفرینی کنند.

ندایی نیز با اشاره به دیدگاه مناسب و مثبت مدیران استان به توانمندی های بانوان در عرصه های مختلف و بهره گیری از تخصص زنان در امور مختلف گفت: در حال حاضر در انتصابات دولتی زنان جایگاه خوبی دارند و از ظرفیت های بانوان در عرصه های مدیریتی استفاده می شود که این نشانگر توجه ویژه مسوولان ارشد استانی به این موضوع است.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز با اشاره به برنامه ریزی اداره کل در آموزش، توانمندسازی و توسعه فعالیت بانوان در حوزه ICT گفت: این اداره کل زمینه های لازم برای آشنایی و استفاده بانوان فعال حوزه فاوای استان را با برگزاری دوره های متعدد توسعه کسب و کار حوزه ICT و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی فراهم کرده است.

 

۳۱ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۳۷
تعداد بازدید : ۶۲۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید