اخبار

مانور اطفاء حریق در اردبیل برگزار شد

مانور اطفاء حریق در اردبیل برگزار شد
مانور اطفاء حریق مرکز PC اداره کل ارتباطات زیرساخت استان اردبیل به منظور ارتقاء عملکرد وکاهش نقاط ضعف در این گونه حوادث وآمادگی نیروهای فنی مجموعه ICT استان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل  ؛ مانور اطفاء حریق اداره کل ارتباطات زیرساخت استان اردبیل با هماهنگی کارگروه تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات پدافند غیر عامل استان اردبیل و به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل ، در محل مرکز PC این اداره کل و با حضور بخشعلی لطیفی ، مدیر کل مدیریت بحران استانداری ، بهروز رزمی ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ، کاظم صفری ،مدیر کل ارتباطات زیرساخت و دیگر مسوولان استانی برگزار شد . 

رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل آسیب شناسی و به روزرسانی توان نیروهای امدادی و نیروهای فنی م[موعه ICT استان را از جمله اهداف این مانور عنوان کرد وگفت: با برگزاری این مانورها نقاط ضعف وقوت هر مرکز  مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

مدیر کل ارتباطات زیرساخت استان اردبیل هم در ادامه این مانور افزود: در این مانور که برای پایش توان نیروهای فعال در این اداره کل و همچنین نیروهای اطفاء حریق برگزار می شود، آتش سوزی شبیه سازی شده در مرکز PC  این اداره کل با کمک نیروهای آتش نشانی ، هلال احمر و مرکز فوریت های پزشکی مهار شد و آمادگی نیروهای مورد بررسی قرار گرفت .

۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱
تعداد بازدید : ۶۳

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید