اخبار

بررسی راهکارهای همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با حوزه هنری استان اردبیل

بررسی راهکارهای همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با حوزه هنری استان اردبیل
جلسه بررسی راهکارهای همکاری و حمایت از فعالان حوزه هنر و رسانه فی مابین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و حوزه هنری استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ، جلسه بررسی راهکارهای همکاری و حمایت از فعالان حوزه هنر و رسانه  فی مابین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و حوزه هنری استان اردبیل با حضور  دکتر رزمی مدیرکل  و همکارن  ICT استان و رئیس و معاون حوزه هنری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر رزمی به تشریح وظایف کلی وزارتخانه متبوع و ساختار اداره کل ICT استان و واحد های تابعه استانی پرداخته و  با تشریح اقدامات انجام شده در راستای کسب و کارهای حوزه فاوا ، حمایت های تسهیلاتی وزارت متبوع  را برشمرده و این حمایت ها را نقطه عطفی در حمایت از اشتغال حوزه ICT استان عنوان نمود .

رزمی با اشاره به ایجاد زیرساخت های لازم توسط وزارت متبوع ، نیاز به توسعه اقتصاد دیجیتال را یکی از مهم ترین مسائل در ایجاد اشتغال عنوان کرد و گفت : این اداره کل آماده همکاری و ارائه حمایت های مادی و معنوی به فعالین حوزه ICT  و تولید کنندگان محتوا می باشد .

در ادامه این جلسه رجبی رئیس حوزه هنری نیز با اشاره به ساختار و فعالیت های انجام شده مجموعه حوزه هنری استان برگزاری جشنواره ها و نشست های تخصصی اشتغال را عامل اساسی برای توجیه تولید کنندگان محتوا بخصوص تولید کنندگان انیمیشن عنوان کرد.

در ادامه بنابر تصمیمات اتخاذ شده مقرر گردید روز شنبه مورخ 21/08/97 نشست تخصصی با عنوان هنر و رسانه در بستر فضای مجازی با همکاری اداره کل ICT استان و حوزه هنری برگزار گردد.

۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۴۲
تعداد بازدید : ۸۵

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید