اخبار

بهره مندی 26روستای شهرستان بیله سوار از اینترنت پر سرعت روستایی تا پایان سالجاری / 52 روستای این شهرستان تحت پوشش خدمات ارتباطی ایرانسل قرار گرفتند

بهره مندی 26روستای شهرستان بیله سوار از اینترنت پر سرعت روستایی تا پایان سالجاری / 52 روستای این شهرستان تحت پوشش خدمات ارتباطی ایرانسل قرار گرفتند
دکتر رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با فرماندار شهرستان بیله سوار به منظور بررسی آخرین وضعیت ارتباطی این شهرستان دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ، دکتر رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در محل فرمانداری شهرستان بیله سوار حضور یافته و با فرماندار این شهرستان دیدار کرد .

در این دیدار که با هدف بررسی آخرین وضعیت ارتباطی شهرستان بیله سوار و موانع و مشکلات اجرای پروژه های ارتباطی صورت گرفت ، بهروز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در وزه ارتباطات در شهرستان ، گفت : در حال حاضر از 252 روستای دارای سکنه شهرستان بیله سوار ، 151 روستا دارای اینترنت پرسرعت روستایی می باشند و با برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال ، 26 روستای دیگر شهرستان هم از این نعمت بهره مند خواهند شد تا این مجموع روستاهای بهره مند از اینترنت پر سرعت روستایی به عدد 178 روستا برسد .

وی همچنین با اعلام این مطلب که برخی از مناطق شهرستان تحت پوشش خدمات ارتباطی ایرانسل قرار نداشتند ، افزود : با پیگیری های صورت گرفته 446 روستایی که تحت پوشش تلفن همراه قرار داشتند اما از خدمات ارتباطی ایرانسل بهره مند نبودند ، می توانند منبعد از خدمات این اپراتور بهره مند شوند که سهم شهرستان بیله سوار از این تعداد 52 روستا می باشد .

دکتر رزمی در ادامه صحبت های خود با اشاره به سفر اخیر وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات به استان گفت : در این سفر مقرر شد تا 5 سایت روستای این شهرستان تا پایان سال به نسل سوم و چهارم ارتقا یابد .

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همچنین در این دیدار از تحت پوشش  تلفن همراه  قرار گرفتن روستای شورگل شهرستان بیله سوار تا پایان سالجاری خبر داد .  

حسن قبادی ، فرماندار شهرستان بیله سوار نیز در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات و تلاش های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به اهمیت ارتباطات در توسعه شهرستان گفت : در سال های اخیر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اقدامات موثر و مفیدی را در توسعه زیرساخت های ارتباطی کشور و بالاخص استان اردبیل برداشته است که شایسته تقدیر و قدردانی است . 
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸
تعداد بازدید : ۸۳

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید