اخبار

حمایت از استارتاپ های استانی در دستور کار اداره کل ICT استان اردبیل قرار دارد

حمایت از استارتاپ های استانی در دستور کار اداره کل ICT استان اردبیل قرار دارد
جلسه بررسی مسائل و مشکلات استارتاپ های استان اردبیل در محل سالن جلسات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ، جلسه بررسی مسائل و مشکلات استارتاپ های استان اردبیل با حضور مدیر کل ICT  و اعضای ستاد تسهیل اشتغال استان بمنظور بررسی مسائل و مشکلات استارتاپ های معرفی شده توسط این ستاد به اداره کل برگزار شد .  

در این جلسه دکتر رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به تلاش های ستاد تسهیل اشتغال و ابراز خرسندی از توسعه اکوسیستم استارتاپی در استان گفت : اداره کل ICT استان از سال گذشته تا به امروز با برگزار رویدادهای کارآفرینی مختلف و برگزاری نشست های اشتغال در استان گام موثری در معرفی استارتاپ و خلق ثروت از این حوزه برداشته است .

وی در ادامه صحبت های خود به تشریح اقدامات این اداره کل در خصوص توسعه کسب و کارهای فاوا و حمایت از استارتاپ های استان پرداخته و با اشاره به تسهیلات وجوه اداره شده ، گفت : حمایت از استارتاپ های استانی در دستور کار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قرار داشته و و برای رفع موانع و مشکلات این حوزه آمادگی کامل دارد.  
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵
تعداد بازدید : ۸۴

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید