اخبار

44 روستای شهرستان نیر امسال به اینترنت پرسرعت مجهز خواهند شد

44 روستای شهرستان نیر امسال به اینترنت پرسرعت مجهز خواهند شد
دکتر رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در دیدار با فرماندار شهرستان نیر از تجهیز 44 روستای این شهرستان به اینترنت پرسرعت تا پایان امسال خبر داد .

رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در جلسه بررسی مسائل و مشکلات ارتباطی شهرستان که درمحل فرمانداری تشکیل شده بود ، اظهار داشت: در شهرستان نیر کل روستاهای شهرستان به تلفن ثابت مجهز شده و 79 روستای این شهرستان به تلفن همراه مجهز می باشند که 2 روستای کلاش بزرگ و ایرنجی نیز ازمحل مصوبات سفر وزیر زیر پوشش تلفن همراه قرار خواهند گرفت .

وی درادامه افزود: تاکنون 35 روستای شهرستان نیر به اینترنت پرسرعت مجهز می باشند که امسال نیز 44 روستا  به اینترنت پرسرعت مجهز خواهند شد که این رقم به 79 روستا خواهد رسید .

رزمی درادامه به روستاهای داری رومینگ ایرانسل هم در شهرستان نیر اشاره کردو گفت: امسال 18 روستای شهرستان نیر تحت پوشش رومینگ ایرانسل قرار گرفته اند .

مدیرکل ارتباطات و فناری اطلاعات استان اردبیل افزود : بزودی شاهد ارتقاء سایت WLL روستایی به نسل چهارم اینترنت پرسرعت در کورائیم خواهیم بود.

 دراین جلسه علیپور فرماندار شهرستان نیر هم به وجود برخی مسائل و مشکلات اینترنت پرسرعت در شهرستان و آنتن دهی تلفن های همراه اول و ایرانسل در برخی از روستاهای شهرستان اشاره کردو خواستار رفع این مشکلات شد .

۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۵
تعداد بازدید : ۷۳

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید