اخبار

بهره مندی96روستای شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار از پوشش اینترنت پرسرعت روستایی تا پایان سالجاری

بهره مندی96روستای شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار از پوشش اینترنت پرسرعت روستایی تا پایان سالجاری
دکتر رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با دکتر پورحسین نماینده حوزه انتخابیه شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار و مهندس علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در محل فرمانداری این شهرستان دیدار کرد .

در این دیدار که با هدف بررسی آخرین وضعیت ارتباطی شهرستان های پارس آباد و بیله سوار صورت گرفت ، بهروز رزمی با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت ارتباطی گفت : با برنامه ریزی ها صورت گرفته تا پایان امسال 70 روستای شهرستان پارس آباد از نعمت اینترنت پرسرعت روستایی بهره مند خواهند شد که با اضافه شدن این تعداد مجموع روستاهای دارای پوشش اینترنت پرسرعت به عدد 200 می رسد .

وی همچنین افزود در شهرستان بیله سوار نیز مقرر شده است تا پایان سال 97 ، تعداد 26 روستا به 150 روستای دارای اینترنت پرسرعت روستایی اضافه شود تا در مجموع 176 روستای شهرستان بیله سوار از این نعمت برخوردار گردد.

در ادامه این دیدار دکتر پورحسین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در توسعه زیرساخت های ارتباطی استان اردبیل گفت :  عملکرد اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در حوزه های مختلف ICT و اشتغال و خلق ثروت در این حوزه شایسته تقدیر است.

وی در پایان صحبت های خود  بر تداوم تلاشها ، بخصوص در بسترسازی اشتغال و کسب و کارهای نوپا در منطقه تاکید کرد و مقرر شد دومین نشست اشتغال در این حوزه بهمراه رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند با محوریت قابلیت های منطقه در دستور کار اداره کل ICT استان قرار گیرد.

در این دیدار ، هم چنین علایی فرماندار پارس آباد ، ضمن تقدیر از مستمر بودن ارتباطات فیمابین فرمانداری و اداره کل ICT ، آمادگی فرمانداری را برای هرگونه اقدامی که به توسعه منطقه بیانجامد را اعلام نمود.

۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳
تعداد بازدید : ۸۴

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید