اخبار

بررسی اجرای پروژه شبکه علمی ایران در استان اردبیل

بررسی اجرای پروژه شبکه علمی ایران در استان اردبیل
جلسه بررسی نحوه اجرای پروژه شبکه علمی ایران با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و مسئولین شبکه علمی ایران در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.

در این نشست که به منظور بررسی نحوه اجرای شبکه علمی ایران  در استان اردبیل و با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و مسئولین شبکه علمی ایران برگزار گردید.

 رزمی مدیرکل ICT استان اردبیل ضمن عرض خیرمقدم نسبت به حضور نمایندگان شبکه علمی ایران ،  بر لزوم اجرای شبکه علمی در استان تاکید نمود و اجرای این شبکه را برای استان مفید دانست.

وی استان اردبیل را به عنوان یکی از استان های پیشگام در پیوستن به شبکه علمی دانست و گفت: شبکه علمی ایران بستر مناسبی است که به واسطه آن دانشگاهیان و فضاهای دانشگاهی می توانند از آن به عنوان وسیله حیاتی در راه توسعه و تحقق اهداف آکادمیک گام بردارند.

بهروز رزمی با اشاره به آمادگی و همراهی اداره کل و فناوری اطلاعات استان اردبیل در پیوستن دانشگاه های استان به شبکه علمی افزود: علاوه بر خدماتی که شبکه علمی به مراکز دانشگاهی ارائه میدهد، همچون اینترانت و اینترنت، شبکه علمی می تواند در حمایت از استارت آپ ها نقش ویژه ای را ایفا کند.

در ادامه مهندس یوسفی مشاور اجرائی شبکه علمی ایران با بیان اینکه اپراتور شبکه علمی ، نخستین اپراتور خدمات ارتباطی ، مخابراتی و محتوای ارزش افزوده جمهوری اسلامی ایران است گفت : این شبکه مبتنی بر چرخه های مشخص اجرائی می باشد و به صورت کاملا الکترونیکی فعالیت خود را به انجام میرساند. براین اساس مشترکین ، کلیه نیازمندی های خود اعم از درخواست خدمات و یا رفع مشکلات را به صورت الکترونیکی و از طریقه سامانه به انجام میرسانند.

وی افزود : کلیه مشترکین میتوانند در کلیه مراحل اعم از درخواست خدمات و یا اعلام مشکلات و رفع خرابی ، قطع شدن سرویس ها و خطاهای سیستمی را از طریق سامانه گزارش داده و در چرخه عملیاتی پیگیر رفع آن در کمترین زمان ممکن باشند.
۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۵۷
تعداد بازدید : ۹۶

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید