اخبار

برگزاری چهارمین جلسه کمیته بانوان اداره کل ICT استان اردبیل و واحدهای تابعه

برگزاری چهارمین جلسه کمیته بانوان اداره کل  ICT استان اردبیل و واحدهای تابعه
چهارمین جلسه کمیته بانوان اداره کل ICT استان و واحدهای تابعه با حضور مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل برگزار شد.

در این جلسه که  به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید رزمی ضمن عرض خیر مقدم نسبت به حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و اعضای حاضر ، اهداف کلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه ICT را عنوان نموده و حمایت هایی که وزارت متبوع در  توسعه اشتغال و ایجاد کسب و کار حوزه فاوا انجام میدهد را برشمرد و افزود : امروزه فضای مجازی نقش مهم و موثری در ایجاد اشتغال خانواده  و  بانوان ایفا می کند و باید از پتانسیل این حوزه در خلق ثروت استفاده کافی را برد  .

مدیرکل ICT استان به تعداد نشست هایی که در حوزه اشتغال توسط اداره کل ICT استان برگزار شده اشاره نمود و خواستار برگزاری نشست تخصصی جهت معرفی فرصت های شغلی و معرفی برنامه های وزارت متبوع برای بانوان شد .

در ادامه محمدلو ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه اداره کل ICT استان که در حوزه های مختلف داشته اند ، گفت : همکاری هر چه بیشتر اداره کل ICT و دفتر اموربانوان و خانواده استانداری جهت شناساندن پتانسیل ها و ظرفیت های حوزه ICT برای بانوان مفید و موثر است و این دفتر از  برگزاری نشست های تخصصی با محوریت معرفی فرصت های ایجاد اشتغال در فضای مجازی حمایت می کند .

 وی ادامه داد : برگزاری اینگونه نشست ها می تواند نقطه عطفی در جهت ایجاد اشتغال و خلق ثروت بوده و راهکاریی برای رفع موانع و مسائل بانوان و همچنین ارتقاء و توانمندسازی بانوان گرانقدر در حوزه ICT باشد .

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۵۵

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید