اخبار

حضور مدیر کل ICT استان اردبیل در نمایشگاه اهم دستاوردهای 5 ساله دولت تدبیر و امید

حضور مدیر کل ICT استان اردبیل در نمایشگاه اهم دستاوردهای 5 ساله دولت تدبیر و امید
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در نمایشگاه اهم دستاوردهای 5 ساله دولت تدبیر و امید حضور یافته و از نماشگاه بازدید کرد .

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل به مناسبت گرامیداشت هفته دولت  در نمایشگاه اهم دستاوردهای 5 ساله دولت تدبیر و امید حضور یافته و از نماشگاه بازدید کرد .

بهروز رزمی در مصاحبه زنده رادیویی نمایشگاه  ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت ، برگزاری چنین نمایشگاه هایی  را به منظور معرفی و اطلاع رسانی اقدامات صورت گرفته بسیار موثر و ضروری دانست و ابتکار خوب این نمایشگاه را برگزاری در ملاعام و محل تردد مردم شریف عنوان نمود که از نزدیک از خدمات انجام شده دستگاههای مختلف اجرایی آشنا شوند .

دکتر رزمی در خصوص اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در دولت تدبیر و امید نیز گفت : در دولت تدبیر و امید سرمایه گذاری بالغ بر 360 میلیون تومانی در توسعه شبکه تلفن ثابت ، تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در سطح استان صورت گرفته است .

 وی ادامه داد : در سایه تلاش های شبانه روزی ادارات تابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان تمامی شهرستانهای استان اردبیل از نعمت نسل سوم و چهارم تلفن همراه بهره مند شده اند .

۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳
تعداد بازدید : ۸۵

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید