اخبار

دکتر رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در برنامه زنده تلویزیونی تزه گون :

سرمایه گذاری 360 میلیارد تومانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان اردبیل

سرمایه گذاری 360 میلیارد تومانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان اردبیل
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل به مناسبت هفته دولت در برنامه زنده تلویزیونی "تزه گون " صدا و سیمای مرکز اردبیل حضور یافت و به ارائه گزارش عملکرد این اداره کل در استان اردبیل پرداخت .

درابتدای این برنامه دکتر بهروز رزمی ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت ، به معرفی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ادارات تابعه این وزارت در استان پرداخته و و وظایف این ادارات را تشریح نمود .

بهروز رزمی با اشاره به به این مطلب که سرمایه گذاری های زیادی در حوزه ارتباطات صورت گرفته  است نیست ، گفت : در دوسال گذشته در حوزه ICT استان ، پروژه های زیادی به ارزش 360 میلیارد تومان سرمایه گذاری و افتتاح شده است .

وی اضافه کرد : در سال گذشته تنها 3 شهرستان در استان از نعمت نسل سوم و چهارم تلفن همراه بهره مند بودند که امروز تمامی شهرستانهای از این امکان برخوردار هستند .

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به ارتقای رتبه کشوری استان در حوزه ارتباطات نیز گفت : استان اردبیل در موضوع رتبه مجموعه ICT در جایگاه 22 کشوری قرار داشت که با تلاش های صورت گرفته اکنون در جایگه 12 کشوری قرار دارد .

دکتر رزمی در خصوص پوشش ارتباطی روستاهای استان نیز گفت : در 746 روستا امکان استفاده از اینترنت پرسرعت روستایی وجود دارد و تا پایان سال 528 روستای دیگر نیز به این تعداد اضافه خواهند شد که با اضافه شدن این تعداد تمامی روستاهای استان از این نعمت برخوردار خواهند بود .

 

۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۱۷
تعداد بازدید : ۸۸

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید