اخبار

تمام روستاهای شهر عنبران در استان اردبیل تا پایان آذرماه از اینترنت پرسرعت روستایی بهره مند می شوند

تمام روستاهای شهر عنبران در استان اردبیل تا پایان آذرماه از اینترنت پرسرعت روستایی بهره مند می شوند
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ، دکتر بهروز رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در دفتر حجت الاسلام مرادی امام جمعه شهر عنبران حضور یافته و با ایشان دیدار کرد .

 

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در ابتدای صحبتهای خود ضمن معرفی ادارات کل تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان اردبیل ، به تشریح وظایف این ادارات در استان پرداخت .

بهروز رزمی در این دیدار با اشاره به این موضوع که تلاش زیادی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای توسعه ارتباطی استان اردبیل شده  و سرمایه گذاری قابل توجهی برای توسعه خدمات ارتباطی استان صورت گرفته است ، افزود: شهر عنبران و روستاهای تابعه وضعیت مطلوبی از نظر پوشش ارتباطی دارند و از 7 روستای این منطقه ، 6 روستا از نعمت پوشش تلفن همراه بهره مند هستند و تا پایان سال یک روستای باقی مانده نیز از این امکان بهره مند خواهد شد .

وی با اشاره به این موضوع که مطالبات مردم بیشتر در حوزه اینترنت پرسرعت روستایی می باشد ، ادامه داد : تا پایان آذرماه امسال در تمامی روستاهای بخش عنبران استفاده از اینترنت پرسرعت روستایی امکان پذیر خواهد بود .

حجت الاسلام مرادی امام جمعه عنبران نیز ضمن اشاره به این مطلب که مردم  بیش از پیش وابسته و نیازمند به اینترنت و استفاده از فضای مجازی هستند ،افزود :  برنامه ریزی و طرح مشخص برای سوق این علاقه و پتانسیل به سوی پیشرفت اجتماعی و اقتصادی و استفاده صحیح از این پتانسیل بسیار ضروری است و از این امکان باید برای سودآوری و توسعه اقتصادی و جذب سرمایه  بهره کافی برد .  

امام جمعه عنبران ادامه داد : وظیفه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ادارات و بخش های تابعه بسیار خطیر و سنگین است و در تمامی ابعاد توجه ویژه ای به فضای مجازی داشته باشند .

۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶
تعداد بازدید : ۱۲۷

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید