اخبار

دیدار فرماندار شهرستان نیـر با مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل

دیدار فرماندار شهرستان نیـر با مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ، علیپور فرماندار شهرستان نیـر در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل حضور یافته و با ​دکتر رزمی مدیر کل ICT استان دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ، علیپور فرماندار شهرستان نیـر در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل حضور یافته و با  دکتر بهروز رزمی مدیر کل ICT استان دیدار کرد .

در این دیدار که با هدف بررسی آخرین وضعیت ارتباطی شهرستان نیـر صورت پذیرفت ، علیپور با اشاره به اهمیت تعامل سازنده مدیران و مسئولین استانی با یکدیگر در جهت پیشرفت و توسعه استان و رفع موانع موجود گفت : توسعه روابط بین دستگاهها باعث حل بسیاری از مشکلات موجود و همکاری بیش از پیش نهادها در بخش های مختلف می شود .

در ادامه این دیدار فرماندار شهرستان نیـر با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه ارتباطات در این شهرستان از تلاش های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در این خصوص تقدیر کرد و با اشاره به موقعیت جغرافیایی و وجود مناطق گردشگری در شهرستان نیـر و مطالبات زیاد مردم در حوزه ارتباطات رفع برخی مشکلات در این خصوص را ضروری دانست .

دکتر رزمی نیز با اشاره بر تعاملات سازنده بین بخشی در استان و رفع مشکلات و موانع موجود در راستای توسعه ارتباطی و همچنین ایجاد اشتغال ، همکاری بیشتر بین نهادها را راهگشای بسیاری از مسائل دانست .

وی در ادامه با تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه فناوری ارتباطات در شهرستان نیـر ، افزود : خوشبختانه این شهر نیـر از پوشش نسل چهارم تلفن همراه بهره مند بوده و اداره کل ICT استان در تلاش است تا با برنامه ریزی های صورت گرفته دیگر مناطق این شهرستان نیز از این نعمت برخوردار گردند .   

۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴
تعداد بازدید : ۲۱

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید