پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

454 خانوار روستایی شهرستان مشگین شهر به شبکه ملی اطلاعات پیوستند.

454 خانوار روستایی شهرستان مشگین شهر به شبکه ملی اطلاعات پیوستند.
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از راه‌اندازی سایت ارتباطی در روستای نصیرآباد شهرستان مشگین‌شهر و بهره‌مندی 454 خانوار روستایی این شهرستان از اینترنت نسل سوم خبر داد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، شهریار سرداری، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از راه‌اندازی سایت ارتباطی در روستای نصیرآباد شهرستان مشگین‌شهر خبر داد و گفت: در راستای توسعه ارتباطات روستایی استان و تحقق عدالت ارتباطی، سایت جدید با فناوری نسل سوم در روستای نصیرآباد از دهستان دشت بخش مرکزی شهرستان مشگین‌شهر راه‌اندازی شد.

   وی افزود: هزینه این سایت ارتباطی روستایی از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تأمین شده است که با بهره‌برداری از آن؛ 454 خانوار روستایی این شهرستان و جمعیتی بالغ بر  1195 نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

   سرداری با تاکید بر پیگیری جدی سیاست‌های کلان توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات در استان گفت: برقراری پوشش کامل تلفن همراه و ایجاد بستر مناسب برای استفاده از اینترنت در مناطق روستایی، از اولویت‌های کاری این اداره کل است./ن

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۲۶
تعداد بازدید : ۴۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید